Potrebujete nahlásiť poistnú udalosť,
vyhľadať remeselníka alebo inú pomoc?

Zavolajte nám a innogy SuperDomov
vyrieši vaše starosti za vás.

Volať 0850 123 333

Návody

na uplatnenie služieb

V innogy rozumieme potrebám vašej domácnosti a chceme jej poskytnúť starostlivosť, akú si naozaj zaslúži. S našou pomocou ušetríte nielen váš čas, ale aj peniaze.

Odhaľte, aké služby vám innogy SuperDomov ponúka

Odhaľte, aké služby vám innogy SuperDomov ponúka

DomáciAsistent

S DomácimAsistentom si už nemusíte nič zapisovať, všetky dôležité udalosti sledujeme za vás. Šetrite starosťami a financiami zároveň. Vďaka našim pripomienkam budete mať vo vašej domácnosti všetko pod palcom.

DomáciAlarm

V prípade vzniku požiaru vám dáva požiarny alarm to najcennejšie – čas. Naša služba vám poskytne prenájom alarmov zdarma a zabezpečí, aby ste boli v prípade požiaru v bezpečí.

DomáciRemeselníci (wilio)

Služba DomáciRemeselníci (wilio) vám pomáha nájsť šikovných ľudí pripravených pomôcť s takmer všetkým, od kosenia záhrady až po rekonštrukciu bytu.

DomácaÚspora

DomácaÚspora vám ponúka zľavu na dodávku elektrickej energie, ktorá vás určite poteší. Zbavte sa starostí s vysokými účtami za elektrinu a užívajte si peniaze navyše.

DomácePoradenstvo

V rámci služby DomácePoradenstvo vám ponúkame bezplatnú analýzu spotreby energií v domácnosti našim innogy Expertom, ktorý vám odhalí možnosti šetrenia.

DomácaZáruka

Vďaka službe DomácaZáruka bude fungovať vo vašej domácnosti všetko ako švajčiarske hodinky. Zabezpečíme vám opravu pokazeného spotrebiča alebo vám prispejeme na kúpu nového.

DomáceRevízie

V innogy prispievame k spokojnému životu našich zákazníkov a chceme vďaka dotáciám dosiahnuť, aby bola ich domácnosť v bezpečí.

DomáceZásahy

Zabuchnuté vchodové dvere či unikajúci plyn? Sme vám k dispozícii vždy, keď vo vašej domácnosti nastane havarijný stav.